Team Laine uutuudet https://shop.teamlaine.fi/uusimmat FI Team Laine, uusimmat tuotteet info@teamlaine.fi info@teamlaine.fi Aim Solo 2 Motocross tuotepaketti Tässä on valmis paketti motocross tiedonkeruuseen. Kiinnitä tämä ohjaustankoosi, laita laite päälle ja aloita käyttö. Näet helposti kierrosaikasi, kierroksen kulun ja eron edellisiin kierroksiisi. Enää ei tarvitse mennä varikolle katsomaan kierrosaikoja, vaan näet heti miten esim. uudet ajolinjat... /p272979/aim-solo-2-motocross-tuotepaketti Aim pakoputken hitsattava sovitin EGT anturille /p272977/aim-pakoputken-hitsattava-sovitin-egt-anturille Goldspeed Penkin pehmustesarja 10 mm /p272976/goldspeed-penkin-pehmustesarja-10-mm Tillett Penkin pehmustesarja 5 mm /p272975/tillett-penkin-pehmustesarja-5-mm IMAF penkki Extra Soft /p272974/imaf-penkki-extra-soft Mylaps X2 Server The X2 Server is the beating heart of the system. All components are connected to and controlled from this core device. This center piece is the connection to the X2 Cloud and controls the entire system. The X2 Utility can be used to control the X2 server. The server has a built-in practice mode ... /p272973/mylaps-x2-server Mylaps X2 Decoder The X2 decoder collects data from the detection loops which capture the signals that are sent via the X2 transponder. The decoder determines the exact time at which each transponder passes the detection loops. The decoder sends this data to the server. Specifications Dimensions 27.2 x 8 x ... /p272972/mylaps-x2-decoder Mylaps Orbits 5 ajanotto-ohjelmisto Advanced - Edistyneeseen kilpatoimintaan /p272971/mylaps-orbits-5-ajanotto-ohjelmisto-advanced-edistyneeseen-kilpatoimintaan Mylaps X2 Server/Decoder Set of X2 Server and Decoder for the 1st timeline for Start / Finish - including cabling. The X2 Server is the beating heart of the system. All components are connected to and controlled from this core device. This center piece is the connection to the X2 Cloud and controls the entire system. The... /p272970/mylaps-x2-server-decoder MS Kart Penkin ruuvi M8 kartio L - 80 mm /p272969/ms-kart-penkin-ruuvi-m8-kartio-l-80-mm Kuusiokoloruuvi M8 x 70 Kiiltosinkitty /p272968/kuusiokoloruuvi-m8-x-70-kiiltosinkitty Kuusiokoloruuvi M8 x 60 Kiiltosinkitty /p272967/kuusiokoloruuvi-m8-x-60-kiiltosinkitty Tec-X Irtovaijeri, 2,5MM/25m /p272965/tec-x-irtovaijeri-2-5mm-25m Ribtect hiilikuituinen kartingpenkki Ribtect penkit ovat muotoilultaan markkinoiden tukevampia. Niiden sivuttaistuki on parempi kuin missään muussa penkissä ja se kiertää kyljet ilman että penkin reuna painaa kylkiluihin. /p272963/ribtect-hiilikuituinen-kartingpenkki Ribtect lasikuituinen kartingpenkki Ribtect penkit ovat muotoilultaan markkinoiden tukevampia. Niiden sivuttaistuki on parempi kuin missään muussa penkissä ja se kiertää kyljet ilman että penkin reuna painaa kylkiluihin. /p272962/ribtect-lasikuituinen-kartingpenkki Sno-X KÄYNN.NARU 3,5mm/1m (Type 4,5) /p272961/sno-x-käynn-naru-3-5mm-1m-type-4-5 Uppokoloruuvi DIN 7991 10.9 M8x50 /p272960/uppokoloruuvi-din-7991-10-9-m8x50 Raket 95 Kytkimen ruuvi 6x16 /p272959/raket-95-kytkimen-ruuvi-6x16 Leatt Kart niskasuoja koko S /p272958/leatt-kart-niskasuoja-koko-s Bora Jungle 10.6" ilmatäytteinen Koko perheen laadukas SUP lauta Bora Jungle 10,6 on teknisiltä ominaisuuksiltaan vakaa ja ketterä yleislauta upealla muotoilulla! Leveytensä puolesta lauta on erittäin vakaa ja sopii hyvin aloittelijalle, joka hakee kestävää laadukkaampaa lautaa ensilaudaksi. Leveydestään huolimatta pidemmänki... /p272957/bora-jungle-10-6-ilmatäytteinen